Wykonawcy

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

WykonawcySalony Domino oferują kompleksowe wyposażenie łazienek oraz wnętrz w płytki, zgodne najnowszymi światowymi kolekcjami. Od 30-u lat wprowadzamy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, uwzględniając aktualne światowe trendy w designie. Stawiamy na ciągły rozwój, służymy doświadczeniem i zdobywaną przez lata wiedzą.

Współpracującym z nami Wykonawcom oferujemy szereg szkoleń w zakresie nowości w branży płytek ceramicznych, wyposażenia łazienki, chemii budowlanej oraz narzędzi. Organizujemy również wiele spotkań branżowych z przedstawicielami producentów i dostawców rozwiązań technicznych oraz płytek.

Prowadzimy programy Partnerskie dla Wykonawców

Współpracujemy także z Polskim Zrzeszeniem Płytkarzy (PZP) organizując wraz z Nimi szkolenia, konferencje i kongresy branży budowlanej. PZP zajmuje się także promowaniem wśród rzemieślników profesjonalnych produktów i narzędzi glazumiczych, stawiając przede wszystkim na jakość polecanych wyrobów

Członkowie PZP mają dostęp do:

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych Wykonawców

Kontakt:
Adam Kulesza
(+48) 692 376 331 adam@dominograbowski.pl

Drodzy Klienci,

Informujemy, że mimo zaistniałej sytuacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszym salonie. Oczywiście, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Niemniej jednak przygotowaliśmy możliwość realizacji zamówień drogą mailową lub telefoniczną, jak również możliwość wykonania wizualizacji online.

Zachęcamy do kontaktu z nami właśnie w taki sposób:

12 417 17 08

sprzedaz@dominograbowski.pl