Kim jesteśmy

DOMINO ŁAZIENKI to unikalne na mapie Krakowa miejsce, gdzie doskonały styl spotyka funkcjonalność. Skrywamy wiele pereł krajowego oraz światowego designu. Od wielu lat, bierzemy udział w wielu europejskich targach wnętrzarskich m.in CERSAIE (Włochy) oraz CEVISAMA (Hiszpania) by zaspokajać nawet najbardziej wymagające gusta. W dwóch krakowskich salonach mogą Państwo znaleźć ponad siedemdziesiąt aranżacji realnych łazienek, które zaprojektowali znani krakowscy architekci. Częste zmiany ekspozycji są odpowiedzią na coraz nowsze trendy, które zmieniają się z roku na rok.

Skąd ta pewność?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy najdłużej istniejącą w stolicy Małopolski firmą, która oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek. Od ponad 30 lat nie tylko oferujemy najwyższej jakości produkty i wyprzedzamy trendy, ale przede wszystkim ustanawiamy standardy.

Zaufaj rodzinnej firmie, która od pokoleń specjalizuje się w spełnianiu marzeń o pięknych wnętrzach.

WIEDZA

Współpracujemy z ponad 200 fabrykami i z całego świata w tym z najbardziej prestiżowymi firmami z Włoch oraz Hiszpanii. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień, dzięki czemu w naszym słowniku słowo „niemożliwe” już dawno zastąpiliśmy „wyzwaniem”.

Wybierz DOMINO ŁAZIENKI i uwierz, że łazienka Twoich marzeń naprawdę istnieje.

WYBÓR

Zachwycające płytki z Italii, minimalistyczne ze Skandynawii, a może eklektyczne z Hiszpanii? Odwiedzając DOMINO ŁAZIENKI, jedyne czego nie znajdziesz to braku wyboru.

Zaskocz samego siebie swoją kreatywnością i odkryj miejsce stworzone do inspirowania.

I CENY… NA TWOJĄ KIESZEŃ

W DOMINO ŁAZIENKI wierzymy, że doskonały styl powinien być dostępny dla wszystkich, którzy do niego dążą. Właśnie dlatego negocjujemy ceny bezpośrednio z fabrykami na całym świecie, abyście Wy mogli cieszyć się ponadczasowym pięknem zrożnicowanych płytek z całego świata, bez kompromisów na rzecz ceny.

Przekonaj się, że stać Cię na najwyższą jakość.