Kim jesteśmy

DOMINO ŁAZIENKI to unikalne na mapie Krakowa miejsce, gdzie doskonały styl spotyka funkcjonalność. Na powierzchni ponad 4000m2 skrywamy wiele pereł krajowego oraz światowego designu. Od wielu lat, bierzemy udział w wielu europejskich targach wnętrzarskich m.in CERSAIE (Włochy) oraz CEVISAMA (Hiszpania) by zaspokajać nawet najbardziej wymagające gusta. W dwóch krakowskich salonach mogą Państwo znaleźć ponad siedemdziesiąt aranżacji realnych łazienek, które zaprojektowali znani krakowscy architekci. Częste zmiany ekspozycji są odpowiedzią na coraz nowsze trendy, które zmieniają się z roku na rok.

Skąd ta pewność?

DOŚWIADCZENIE

Jesteśmy najdłużej istniejącą w stolicy Małopolski firmą, która oferuje kompleksowe wyposażenie łazienek. Od ponad 30 lat nie tylko oferujemy najwyższej jakości produkty i wyprzedzamy trendy, ale przede wszystkim ustanawiamy standardy.

Zaufaj rodzinnej firmie, która od pokoleń specjalizuje się w spełnianiu marzeń o pięknych wnętrzach.

WIEDZA

Współpracujemy z ponad 200 fabrykami i z całego świata w tym z najbardziej prestiżowymi firmami z Włoch oraz Hiszpanii. Zrealizowaliśmy tysiące zamówień, dzięki czemu w naszym słowniku słowo „niemożliwe” już dawno zastąpiliśmy „wyzwaniem”.

Wybierz DOMINO ŁAZIENKI i uwierz, że łazienka Twoich marzeń naprawdę istnieje.

WYBÓR

Zachwycające płytki z Italii, minimalistyczne ze Skandynawii, a może eklektyczne z Hiszpanii? Odwiedzając DOMINO ŁAZIENKI, jedyne czego nie znajdziesz to braku wyboru.

Zaskocz samego siebie swoją kreatywnością i odkryj miejsce stworzone do inspirowania.

I CENY… NA TWOJĄ KIESZEŃ

W DOMINO ŁAZIENKI wierzymy, że doskonały styl powinien być dostępny dla wszystkich, którzy do niego dążą. Właśnie dlatego negocjujemy ceny bezpośrednio z fabrykami na całym świecie, abyście Wy mogli cieszyć się ponadczasowym pięknem zrożnicowanych płytek z całego świata, bez kompromisów na rzecz ceny.

Przekonaj się, że stać Cię na najwyższą jakość.