Inwestycje

DLACZEGO WARTO Z NAMI PRACOWAĆ?

InwestycjeSalony Domino oferują kompleksowe wyposażenie łazienek oraz wnętrz w płytki, zgodne najnowszymi światowymi kolekcjami. Od 30-u lat wprowadzamy innowacyjne rozwiązania architektoniczne i aranżacyjne, uwzględniając aktualne światowe trendy w designie. Stawiamy na ciągły rozwój, służymy doświadczeniem i zdobywaną przez lata wiedzą.

Firma Domino bierze czynny udział w inwestycjach budowlanych na terenie całego kraju, dostarczając płytki ceramiczne, wyposażenia łazienek oraz chemię budowlaną. Służymy pomocą oraz fachowym doradztwem. Przygotowujemy oferty, kalkulacje i symulację. Dostarczamy próbki materiałów pod wskazany adres. Pomagamy dobrać asortyment zgodny z wszelkimi wymogami technicznymi, pamiętając o zgodności z normami prawa budowlanego.

Zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych inwestorów.

Kontakt:
Maciej Mazur
(+48) 728-577-184
maciej@dominograbowski.pl

Drodzy Klienci,

Informujemy, że mimo zaistniałej sytuacji, jesteśmy do Waszej dyspozycji w naszym salonie. Oczywiście, z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Niemniej jednak przygotowaliśmy możliwość realizacji zamówień drogą mailową lub telefoniczną, jak również możliwość wykonania wizualizacji online.

Zachęcamy do kontaktu z nami właśnie w taki sposób:

12 417 17 08

sprzedaz@dominograbowski.pl